Det er så koselig med bakehjelp. Jeg har hatt masse hjelp de siste dagene. vesla har vært med å lage vaffler (da brant hun fingere) pizzadeig.. gikk smertefritt.. lasagne.. det er så moro når de intereserer seg for å hjelpe :) koselig er det og..
Å så herlig!! Jeg gleder meg til min mini blir litt større og hjelper meg på kjøkkenet. Foreløpig er det mest stas å ta ut av skap og skuffer he he! Men han legger tilbake også da ♥
Tidlig krøkes...;o) Takk for kommentar på DH bloggen. Jo det var jo meningen at jeg skulle få skrevet litt mer rundt de ulike teknikkene vi bruker, men det ble etterhvert så mye å gjøre og følge opp, men jeg har som mål å gjøre det når jeg er tilbake i jobbe igjen, for nå har jeg gått ut i svangerskapsperm;o) Vi får se hvor flink de er til å følge opp bloggen de som vikarierer for meg...:o)
Det er så hyggelig når dere legger igjen en liten kommentar eller et lite smil. Det gjør at jeg skjønner at dere har vært her, og liker det dere ser her.
Jeg er ikke så flink til å legge igjen slike små ord selv, og har bestemt meg for å bli bedre i det nye året vi har gått inn i. Og for å kanskje motta flere kommantarer på min egen blogg, så har jeg tenkt å belønne dere for alle kommentarer!
Alle kommentarer som skrives på innlegg fra febuar og mars, blir med i trekning av en pakke korte strikkepinner (12 cm). En kommentar = ett lodd! Enkelt og greit.
Trekning 2. april.
Tina
Hjertelig velkommen til hobby-bloggen min! Jeg blogger om strikking, hekling og andre kreative krumspring som jeg gjør.
Gjerne etter mørkets frembrudd, for da er de fire trollungene i seng!
Bli følger, premie til en av dere ved 250 følgere!
Vinner trukket!
Jeg har hatt en uttrekning blandt følgerne da de ble en fin gruppe på 150! Vinneren ble Torunn. Hun får en overraskelse i posten! Neste trekning er ved 250 følgere - så bli med! :-)
Så deilig med en assistent!!! Blir spennende å se resultatet! God helg fra Heidi
SvarSlettDenne karen ser ut å kunne bruke hendene på leire også!
SvarSlettNoen barn liker ikke leire, for de er ikke vant til å ta i noe som klisser litt...
Så flink assistent du har. Kos dykk i helga :)
SvarSlettMykje fint og inspirerande i bloggen din! Legg meg til som følger ;)
SvarSlettGod helg!
Det er så koselig med bakehjelp. Jeg har hatt masse hjelp de siste dagene. vesla har vært med å lage vaffler (da brant hun fingere) pizzadeig.. gikk smertefritt.. lasagne.. det er så moro når de intereserer seg for å hjelpe :) koselig er det og..
SvarSlettÅ så herlig!! Jeg gleder meg til min mini blir litt større og hjelper meg på kjøkkenet. Foreløpig er det mest stas å ta ut av skap og skuffer he he! Men han legger tilbake også da ♥
SvarSlettHa en nydelig dag!
Klem
Herlige bilder av liten bakegutt! Vottene var kjempefine!! håper du får en fin mandag hilsen mariann
SvarSlettTidlig krøkes...;o) Takk for kommentar på DH bloggen. Jo det var jo meningen at jeg skulle få skrevet litt mer rundt de ulike teknikkene vi bruker, men det ble etterhvert så mye å gjøre og følge opp, men jeg har som mål å gjøre det når jeg er tilbake i jobbe igjen, for nå har jeg gått ut i svangerskapsperm;o)
SvarSlettVi får se hvor flink de er til å følge opp bloggen de som vikarierer for meg...:o)